ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЯ БЮДЖЕТНОЇ ТА КОМУНАЛЬНОЇ СФЕР

Об’єднуючи провідні компанії галузі енергоефективності, енергоаудиторів, енергоменеджерів, постачальників обладнання та налагоджуючи звязки з місцевими органами влади та фінансовими установами, АІРУ створює умови для роботи механізму енергосервісних контрактів. Потенційний об’єм ринку для інвестицій – понад 200 млдр грн з термінами окупності від 2 до 7 років.

Україна потребує створення організованого ринку енергосервісних послуг, який би суттєво поліпшив економіку бюджетно-соціальної сфери та сприяв залученню інвестицій, а у більш широкому аспекті – зміцнював національну енергетичну безпеку. Новий прозорий ринок – це додаткові робочі місця, ріст ефективності та конкурентоздатності, черговий крок до європейської інтеграції.

З одного боку для створення ринку енергосервісу необхідна інтеграція представників держави та бізнесу у робочі групи для напрацювання реальних механізмів роботи. З іншого – члени Асоціації використовують свій досвід законотворчих ініціатив для формування та вдосконалення необхідного правового поля, яке б гарантувало вигоду сторін, що підписують енергосервісний контракт.


Заставка-01